Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 255/40 ZR17 98Y

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx255/40 ZR17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526248633
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  134,8 €

Цена по парче

134,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот