Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 255/40 R20 101W

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx255/40 R20 101W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526275110
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  174,9 €

Цена по парче

174,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот