Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 270 235/55 R18 100H

Dunlop SP Sport 270
Dunlop SP Sport 270
Dunlop

Dunlop SP Sport 270235/55 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000570802
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  127,7 €

Цена по парче

127,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот