Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP SPORT 01 DSST 275/35 R19 96Y

Dunlop

Dunlop SP SPORT 01 DSST275/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526320339
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
69 dB

Највисока цена:  221,2 €

Цена по парче

221,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот