Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 DSROF 245/45 R17 95W

Dunlop

Dunlop SP Sport 01 DSROF245/45 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526270047
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
68 dB

Највисока цена:  133,6 €

Цена по парче

133,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,13 €

Назад кон врвот