Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 A ROF 225/45 R17 91W

Dunlop

Dunlop SP Sport 01 A ROF225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526286000
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
69 dB

Највисока цена:  67,3 €

Цена по парче

67,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот