Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 255/45 R18 99V

Dunlop SP Sport 01
Dunlop SP Sport 01
Dunlop

Dunlop SP Sport 01255/45 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000827470
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  143,5 €

Цена по парче

143,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,67 €

Назад кон врвот