Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 245/45 R18 100W

Dunlop SP Sport 01
Dunlop SP Sport 01
Dunlop

Dunlop SP Sport 01245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000572158
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  149,40 €

Цена по парче

149,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,42 €

Назад кон врвот