Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP QuattroMaxx 275/45 R20 110Y

Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop

Dunlop SP QuattroMaxx275/45 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000429728
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  172,3 €

Цена по парче

172,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,26 €

Назад кон врвот