Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP QuattroMaxx 255/50 R19 107Y

Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop

Dunlop SP QuattroMaxx255/50 R19 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000428370
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот