Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Qualifier TG 21 7.50 R16 114/112S

Dunlop

Dunlop SP Qualifier TG 217.50 R16 114/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
7.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000663580
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  186,9 €

Цена по парче

186,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот