Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 160 255/70 R22.5 140/137M

Dunlop SP 160
Dunlop SP 160
Dunlop

Dunlop SP 160255/70 R22.5 140/137M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
140/137
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526120250
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  468 €

Цена по парче

468 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот