Споредете до 4 продукти:

Dunlop Next Tread NT244 245/70 R19.5 136/134M

Dunlop

Dunlop Next Tread NT244245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000573865
ЕУ Етикета:
D
D
74 dB

Највисока цена:  297 €

Цена по парче

297 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот