Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 591 Elite SP H/D 150/80 B16 71V

Dunlop

Dunlop K 591 Elite SP H/D150/80 B16 71V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
V
EAN:
5420005520177
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  155,2 €

Цена по парче

155,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот