Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 591 Elite SP H/D 130/90 B16 67V

Dunlop

Dunlop K 591 Elite SP H/D130/90 B16 67V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
V
EAN:
5420005520153
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  140,4 €

Цена по парче

140,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот