Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 555 150/80 D15 70V

Dunlop K 555
Dunlop K 555
Dunlop

Dunlop K 555150/80 D15 70V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188642250933
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  147,1 €

Цена по парче

147,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот