Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 550 2.75 D21 45P

Dunlop K 550
Dunlop K 550
Dunlop

Dunlop K 5502.75 D21 45P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
P
EAN:
3188642005359

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот