Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 205 F 110/80 D16 55V

Dunlop

Dunlop K 205 F110/80 D16 55V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
V
EAN:
5420005509394
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  124,3 €

Цена по парче

124,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот