Споредете до 4 продукти:

Dunlop GT 502 F H/D 80/90 D21 54V

Dunlop

Dunlop GT 502 F H/D80/90 D21 54V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
80
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649804368
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  130,4 €

Цена по парче

130,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот