Споредете до 4 продукти:

Dunlop GT 502 180/60 B17 75V

Dunlop GT 502
Dunlop GT 502
Dunlop

Dunlop GT 502180/60 B17 75V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526274021
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  238,2 €

Цена по парче

238,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот