Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek AT 20 265/60 R18 110H

Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop Grandtrek AT 20
Dunlop

Dunlop Grandtrek AT 20265/60 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526282507
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
73 dB

Највисока цена:  132,3 €

Цена по парче

132,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот