Споредете до 4 продукти:

Dunlop Elite 3 250/40 R18 81V

Dunlop Elite 3
Dunlop Elite 3
Dunlop

Dunlop Elite 3250/40 R18 81V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
250
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526255587
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  242,1 €

Цена по парче

242,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот