Споредете до 4 продукти:

Dunlop Elite 3 180/60 R16 80H

Dunlop Elite 3
Dunlop Elite 3
Dunlop

Dunlop Elite 3180/60 R16 80H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526300782
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  179,2 €

Цена по парче

179,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот