Споредете до 4 продукти:

Dunlop Elite 3 130/70 D18 63H

Dunlop Elite 3
Dunlop Elite 3
Dunlop

Dunlop Elite 3130/70 D18 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526255808
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  134,8 €

Цена по парче

134,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот