Споредете до 4 продукти:

Dunlop Econodrive 215/75 R16 113/111R

Dunlop Econodrive
Dunlop Econodrive
Dunlop

Dunlop Econodrive215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
3188649813803
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  120,4 €

Цена по парче

120,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот