Споредете до 4 продукти:

Dunlop Econodrive 215/70 R15 109/107S

Dunlop Econodrive
Dunlop Econodrive
Dunlop

Dunlop Econodrive215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000477071
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  103 €

Цена по парче

103 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот