Споредете до 4 продукти:

Dunlop Econodrive 205/65 R16 107/105T

Dunlop Econodrive
Dunlop Econodrive
Dunlop

Dunlop Econodrive205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
3188649813735
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот