Споредете до 4 продукти:

Dunlop Econodrive 205/65 R15 102/100T

Dunlop Econodrive
Dunlop Econodrive
Dunlop

Dunlop Econodrive205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
3188649813711
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,74 €

Назад кон врвот