Споредете до 4 продукти:

Dunlop Econodrive 185/75 R16 104/102R

Dunlop Econodrive
Dunlop Econodrive
Dunlop

Dunlop Econodrive185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3188649813599
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  99,6 €

Цена по парче

99,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот