Споредете до 4 продукти:

Dunlop D404 F 130/90 D16 67H

Dunlop

Dunlop D404 F130/90 D16 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
5420005507581
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  109,7 €

Цена по парче

109,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот