Споредете до 4 продукти:

Dunlop D404 130/90 D15 66P

Dunlop D404
Dunlop D404
Dunlop

Dunlop D404130/90 D15 66P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
P
EAN:
3188642341549
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  89,4 €

Цена по парче

89,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот