Споредете до 4 продукти:

Dunlop D401 F S/T H/D 90/90 D19 52H

90/90 D19 52H
Dunlop
Dunlop

Dunlop D401 F S/T H/D90/90 D19 52H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526202116
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  108,6 €

Цена по парче

108,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот