Споредете до 4 продукти:

Dunlop D 404 WWW 150/80 B16 71H

Dunlop D 404 WWW
Dunlop D 404 WWW
Dunlop

Dunlop D 404 WWW150/80 B16 71H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
H
EAN:
5420005507758
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  166,3 €

Цена по парче

166,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот