Споредете до 4 продукти:

Dunlop 100 GP G 100/90 D19 57H

Dunlop

Dunlop 100 GP G100/90 D19 57H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  112,8 €

Цена по парче

112,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот