Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 140/60 D14 64S

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip140/60 D14 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8994242011318

Највисока цена:  66,8 €

Цена по парче

66,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот