Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 140/60 D13 63P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip140/60 D13 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242006055

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот