Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 130/70 D13 63P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip130/70 D13 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242004471

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот