Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 120/80 D16 60P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip120/80 D16 60P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242010281

Највисока цена:  99 €

Цена по парче

99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот