Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 120/70 D14 55S

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip120/70 D14 55S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
S
EAN:
8994242006437

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот