Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 110/80 D14 59S

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip110/80 D14 59S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
S
EAN:
8994242001937

Највисока цена:  59 €

Цена по парче

59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот