Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 110/70 D16 52S

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip110/70 D16 52S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
S
EAN:
8994242008714

Највисока цена:  96 €

Цена по парче

96 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот