Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 100/90 D14 57P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip100/90 D14 57P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242010243

Највисока цена:  98,5 €

Цена по парче

98,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот