Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 100/80 D16 50P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip100/80 D16 50P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242003245

Највисока цена:  58,7 €

Цена по парче

58,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот