Споредете до 4 продукти:

Deli SG-814 6.00 D6 42A6

Deli SG-814 6.00 D6 42A6

Deli

Deli SG-8146.00 D6 42A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Deli
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4040658088803

Највисока цена:  88,5 €

Цена по парче

88,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот