Споредете до 4 продукти:

Deli S-379 3.50 D8 55A4

Deli

Deli S-3793.50 D8 55A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
A4
EAN:
8994242027333

Највисока цена:  19,5 €

Цена по парче

19,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот