Споредете до 4 продукти:

Deli S-372 195/50 B10 98N

Deli

Deli S-372195/50 B10 98N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
B
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
N
EAN:
4040658085529

Највисока цена:  79,8 €

Цена по парче

79,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот