Споредете до 4 продукти:

Deli S-369 4.80/4.00 D8 62M

Deli

Deli S-3694.80/4.00 D8 62M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
4.80
Висина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
M
EAN:
5707562325293

Највисока цена:  41,8 €

Цена по парче

41,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот