Споредете до 4 продукти:

Deli S-368 18.5x8.50 D8 78M

Deli

Deli S-36818.5x8.50 D8 78M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
18.5x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
M
EAN:
4053943087337

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот