Споредете до 4 продукти:

Deli S-368 16.5x6.50 D8 73M

Deli

Deli S-36816.5x6.50 D8 73M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
16.5x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
M
EAN:
8994242015521

Највисока цена:  60,9 €

Цена по парче

60,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот