Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 15x6.00 D6 61A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36515x6.00 D6 61A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562326115

Највисока цена:  52,4 €

Цена по парче

52,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,25 €

Назад кон врвот